بلاگ تخصصی دات نت نیوک ایران

وبلاگ تخصصی دات نت نیوک فارسی

بلاگ تخصصی دات نت نیوک ایران

وبلاگ تخصصی دات نت نیوک فارسی

این بلاگ با هدف رشد و فراگیر شدن دات نت نیوک در بین فارسی زبانان و مرجع کاملی برای شروع دات نت نیوک ، یادگیری، دانلود ماژول و اسکین، ماژول نویسی و فارسی سازی و اخبار روزانه آن خواهد بود

نویسندگان

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

https://www.tci.ir/Portals/0/Logo3.png

از آنجایی که شرکت مخابرات ایران زیر مجموعه های بسیاری دارد و برای کستردگی کار خود نیاز به چندین زیر مجموعه و زیر پرتال دارد برای انجام این مهم از قدرت دات نت نیوک استفاده کرده و از ان بهره جسته است.

پرتال مخابرات ایران

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ فروردين ۹۴ ، ۲۲:۰۸

بیشتر کاربران معمولا به این موضوع که چقدر راحت می‌توانند کیفیت تصویر بهتری را روی نمایشگر خود داشته باشند توجهی نمی‌کنند. اگر می‌خواهید در بازی‌ها و نمایش فیلم‌ها تصویر واقعی‌تری را ببینید با ما همراه باشید.

معمولا روش مرسوم این است که جعبه‌ی مانیتور را باز می‌کنید و کابل‌های آن را متصل می‌کنید و این کارِ ساده ، تمام چیزی است که مرحله‌ی نصب مانیتور را تشکیل می‌دهد. اما بهتر است بدانید که بیشتر اوقات تنظیمات پیش فرض مانیتور روی بهترین حالت نیست و بهترین تصویر را نمایش نمی‌دهد. خبر خوب آن است که سیستم عامل ویندوز می‌تواند به شما در ایجاد بالانس مناسب روی تصویر نمایشگر بدون نیاز به نرم‌افزارهای گران قیمت کمک کند. گیمرها مثل حرفه‌ای‌ها یا گرافیست‌ها به آن حد از بازسازیِ کامل و طبیعی طیف رنگ‌ها روی نمایشگر نیاز ندارند، همین که در بازی‌ها و مخصوصا در صحنه‌های تاریک یا شب هنگام تصویری واضح و شفاف روی نمایشگر داشته باشیم و جزییات و کاراکترها قابل دیدن باشند کفایت می‌کند.

باز کردن و راه اندازی مانیتور کاری فراتر از اتصال به سیستم است

باز کردن و راه اندازی مانیتور کاری فراتر از اتصال به سیستم است

آماده شوید

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۳ فروردين ۹۴ ، ۱۲:۰۱